FIGURIN i porslin, Napoleon, Scheibe-Alsbach, Tyskland.

302201. FIGURIN i porslin, Napoleon, Scheibe-Alsbach, Tyskland.

Polykromt bemålad figurin av napoelon på kvadratisk fot
Höjd 23,5 cm
Stämplad för perioden 1925 till 1972.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23,5 cm

Bruksskick.

Antal besök: 2 440