BYRÅ + PALLAR 2 st, björk, 1950-tal.

302193. BYRÅ + PALLAR 2 st, björk, 1950-tal.

3-lådig byrå höjd 65, längd 35, bredd 31,5 cm.
Pallar 2 st höjd 45-65 cm.

Slitage, fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pallar 2 st höjd 45-65 cm.

Slitage, fläckar, repor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 148