FINGERBORGAR, 2 st, 18k guld, 1800-tal, vikt 5,8 gram.

302171. FINGERBORGAR, 2 st, 18k guld, 1800-tal, vikt 5,8 gram.

Höjd ca 2 cm.

Slitage, skador, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 2 cm.

Slitage, skador, gravyr.

Antal besök: 870