BÄGARE , 3 st, Magnus Lönberg, Borås, 1814, KÅSA samt SKEDAR, 2 st otydliga stämplar.

302162. BÄGARE , 3 st, Magnus Lönberg, Borås, 1814, KÅSA samt SKEDAR, 2 st otydliga stämplar.

Höjd 4-7 cm. Längd 5-18 cm.

Lagningar, bucklor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4-7 cm. Längd 5-18 cm.

Antal besök: 746