BRICKA, nysilver, Anders Gabriel Dufva, 1900-tal.

302080. BRICKA, nysilver, Anders Gabriel Dufva, 1900-tal.

Längd 37, bredd 28 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 37, bredd 28 cm.

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 552