SOFFBORD, Engen, Örkelljunga, 1900-talets andra hälft.

302059. SOFFBORD, Engen, Örkelljunga, 1900-talets andra hälft.

Ca. längd 125, bredd 63, höjd 58 cm.

Bruksslitage, repor, smärre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 092