ÅKE THORPE. "Natt i Montmartre", olja på duk, signerad.

302034. ÅKE THORPE. "Natt i Montmartre", olja på duk, signerad.

45 x 53 cm.

Mindre slitage.
Repa finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 53 cm.

Mindre slitage.
Repa finnes.

Antal besök: 2 511