OKÄNDA KONSTNÄRER. sidenbrodyr samt akvarell, orientaliska, 1800-tal.

302026. OKÄNDA KONSTNÄRER. sidenbrodyr samt akvarell, orientaliska, 1800-tal.

Ramarnas storlek 12,5 x 16 cm samt 23 x 25 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 789