BORD i bonat trä, utfällbart, 1920/1930-tal.

301988. BORD i bonat trä, utfällbart, 1920/1930-tal.

Kopplat underrede med skuren dekor
Lejontassar
2 utfällbara klaffar
Höjd 54 cm
Längd 77 cm
Djup 52 cm
Klaffar, längd 28 cm.

Bruksskick, repor
Slitage på bordsskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lejontassar
2 utfällbara klaffar
Höjd 54 cm
Längd 77 cm
Djup 52 cm
Klaffar, längd 28 cm.

Bruksskick, repor
Slitage på bordsskiva.

Antal besök: 930