LAMPETTER, mässing och prismor, 1900-talets andra hälft.

301976. LAMPETTER, mässing och prismor, 1900-talets andra hälft.

Höjd 39 cm.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.
Elsladdarna klippta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39 cm.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.
Elsladdarna klippta.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 817