BORDSLAMPA, plåt, industristil, Waso Ledu, "typ WH", 1900-talets mitt.

301954. BORDSLAMPA, plåt, industristil, Waso Ledu, "typ WH", 1900-talets mitt.

Höjd 70 cm, men justerbar till lägre höjd.

Färgbortfall samt färgfläckar, smuts, enstaka repor, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 746