ARMBANDSUR, stål, Eterna.

3018669. ARMBANDSUR, stål, Eterna.

Manuell. Svart urtavla med sifferindex. Diameter ca 37 mm.

Slitage. Repor och märken. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Armband ej original.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 546