SOFFBORD, Johannes Andersen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

301823. SOFFBORD, Johannes Andersen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Längd 160, bredd 61, höjd 50 cm
2 utdragsskivor ca 32 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 utdragsskivor ca 32 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 823