STEREOBÄNK, stereo samt högtalare, 4 delar, System Cabinet 20, Beomaster 2000 och Beovox S30, Bang & Olufsen, Danmark.

301811. STEREOBÄNK, stereo samt högtalare, 4 delar, System Cabinet 20, Beomaster 2000 och Beovox S30, Bang & Olufsen, Danmark.

Fanerad bänk med 3 fack och listverk i vitmetall
Underrede i vitmetall
Höjd 73 cm
Längd 76 cm
Djup 35 cm
Etikettmärkt Bang & Olufsen, Danmark

Stereoanläggning, Beomaster 2000 med skivspelare, kasettdäck och radio, T2101
Serial no, 2228008
Längd 73 cm. Etikettmärkt
Producerad 1979 - 1981i design av Jacob Jensen

Ett par högtalare, Beovox S30
4 - 8 ohm, 30 (60) W
Höjd 47,5 cm
Etikettmärkt
Manualer medföljer.

Bruksskick
Slitage
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Underrede i vitmetall
Höjd 73 cm
Längd 76 cm
Djup 35 cm

Serial no, 2228008
Längd 73 cm. Etikettmärkt

Ett par högtalare, Beovox S30
4 - 8 ohm, 30 (60) W
Höjd 47,5 cm
Etikettmärkt
Manualer medföljer.

Bruksskick
Slitage
Ej funktionstestade.

Antal besök: 4 026