BENGT DIMMING. Spårvagn mot Landala, färglitografi, signerad och numrerad 16/300.

301769. BENGT DIMMING. Spårvagn mot Landala, färglitografi, signerad och numrerad 16/300.

46 x 61 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 61 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 494