Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
BENGT DIMMING. Spårvagn mot Landala, färglitografi, signerad och numrerad 16/300.
301769. BENGT DIMMING. Spårvagn mot Landala, färglitografi, signerad och numrerad 16/300.
46 x 61 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 61 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
2 257