BENGT DIMMING. Spårvagn till Landala, färglitografi, signerad och numrerad 169/300.

301767. BENGT DIMMING. Spårvagn till Landala, färglitografi, signerad och numrerad 169/300.

47 x 62 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 62 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 789