FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES. Motiv av ansikte, litografi, signerad och numrerad Saint Genies 112/200.

301766. FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES. Motiv av ansikte, litografi, signerad och numrerad Saint Genies 112/200.

Mått: 70x50 cm
Ramen är oglasad.

Papper med några märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 70x50 cm
Ramen är oglasad.

Papper med några märken.

Antal besök: 1 912