Total vikt 75 gram.
4 st teskedar i silver. "Rosenholm" Jacob Ängman. Längd 11 cm. Stämplade GAB, Kattfot, S, olika år, Stockholm/Eskilstuna.
Tesked i silver. Längd 12 cm. Stämplad MGAB, L, Kattfot, S, Z9.
Sockersked i silver. Dekor av blomma. Längd 10,5 cm. Gewe Guld & Silver Ab, Malmö. Stämplad GEWE, M, Kattfot, S, P9.
Bruksskick.
Repor.
Total vikt 75 gram.
Bruksskick.
Repor.