LARS RYLANDER. " ! ", färglitografi, signerad och numrerad 8/100.

301749. LARS RYLANDER. " ! ", färglitografi, signerad och numrerad 8/100.

Bildyta 48 x 37 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 48 x 37 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 274