SOFFA, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

301655. SOFFA, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Stoppad sits och djuphäftad rygg, gul tygklädsel, längd 175 cm.

Slitage, smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 061