FIGURIN, keramik, kamel i tangstil, Kina, 19/2000-tal.

301608. FIGURIN, keramik, kamel i tangstil, Kina, 19/2000-tal.

Kommer i tillhörande väska. Höjd ca 26,5 cm.

Obetydligt slitage. Väska med klisterrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 479