FÖRSTÄRKARE, Beomaster 3000, Bang & Olufsen, Danmark, 1970-talet.

301595. FÖRSTÄRKARE, Beomaster 3000, Bang & Olufsen, Danmark, 1970-talet.

Förstärksre med monterad i träfodral
20 - 175 Watt
Frekvensrespons, 20Hz to 20kHz
Total harmonic distortion, 0.6%
Nr 3000 - Type 2402, serie 04, Nr 55745.

Bruksskick
Träet med fläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 - 175 Watt

Bruksskick
Träet med fläckar, repor.

Antal besök: 4 508