OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på pannå, otydlig sign.

301535. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på pannå, otydlig sign.

Båt på stormande hav. 12x18.

Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båt på stormande hav. 12x18.

Mindre färgbortfall.

Antal besök: 1 252