KOPPARFÖREMÅL 10 st, 18-/1900-tal.

301476. KOPPARFÖREMÅL 10 st, 18-/1900-tal.

Kittel med lock, fat med präglat motiv, 3 kaffepannor, flaska i form av lykta mm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 824