BORDSLAMPA, Swedish grace, 1900-talets första hälft.

301461. BORDSLAMPA, Swedish grace, 1900-talets första hälft.

Tenn. Total höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tenn. Total höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 176