STOLAR, 6 + 2 st, tidigt 1900-tal.

301412. STOLAR, 6 + 2 st, tidigt 1900-tal.

6 stycken samt 2 snarlika.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 stycken samt 2 snarlika.

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 603