2 ringar i "pansar double"
Silver: 2 ringar, ett par manchettknappar, armband, halslänk
18 halsband, örhängen, brosher i filligranarbete, slipsnål
Ringar, ett armband, hängen
14 svenska enkronor från perioden 1940 - 60-tal
4 armbandsur, Mortima, Monitor, Alfa, Regal.
Bruksskick
Ett ur utan rem.
2 ringar i "pansar double"
Ringar, ett armband, hängen
Bruksskick
Ett ur utan rem.