301298. MATSERVIS 26 delar, Grönt Band, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.
4 mattallrikar,
11 förrättstallrikar,
6 assietter,
2 större skålar, 1 mindre skål, 1 fat.
1 såsskål, + 1 ugnsform Rörstrand.
Slitage, viss dekorslitage, enstaka smärre nagg förekommer.