MATSERVIS 26 delar, Grönt Band, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

301298. MATSERVIS 26 delar, Grönt Band, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

4 mattallrikar,
11 förrättstallrikar,
6 assietter,
2 större skålar, 1 mindre skål, 1 fat.
1 såsskål, + 1 ugnsform Rörstrand.

Slitage, viss dekorslitage, enstaka smärre nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 mattallrikar,
11 förrättstallrikar,
6 assietter,

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 6 538