MONA HUSS WALIN. "Vinga fyr", färglitografi, signerad, provtryck.

301276. MONA HUSS WALIN. "Vinga fyr", färglitografi, signerad, provtryck.

Bildyta 47 x 47 cm.

ej examinerad ur ram.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 47 x 47 cm.

ej examinerad ur ram.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Antal besök: 1 470