PARTI, 7 st tryck 1800-tal.

301256. PARTI, 7 st tryck 1800-tal.

Ulrika Eleonora, Magnus Gabriel de la Gardie, Gustav III.
Yttermått på ram 42 x 31 cm.
Stentryck av Westberg, 2 st, yttermått på ram 34,5 x 41,5 cm.
2 st ovala porträtt på barn, handkolorerade, yttermått 31 x 25,5 cm.

Gulnade, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått på ram 42 x 31 cm.

Gulnade, bruksslitage.

Antal besök: 1 026