KISTA, SPÅNKORG, samt MARGARINLÅDA, 18/1900-tal.

301223. KISTA, SPÅNKORG, samt MARGARINLÅDA, 18/1900-tal.

Kista, grönmålad med järnskoningar, välvt lock samt handtag, längd 75 cm.
Spånkorg, längd 74 cm.
Margarinlåda, märkt EVE, totallängd 56 cm.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spånkorg, längd 74 cm.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 944