KORKSKRUV, i form av kvinnoben, Ladies legs, Tyskland, 1900-talets första hälft.

301192. KORKSKRUV, i form av kvinnoben, Ladies legs, Tyskland, 1900-talets första hälft.

Höjd ihopfälld ca 6,5 cm. Längd utfälld ca 13 cm.

Slitage och smärre skador. Mindre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 317