ALTARBÄGARE, 2 stycken, Kina, blanche de chine, 1700-tal.

301185. ALTARBÄGARE, 2 stycken, Kina, blanche de chine, 1700-tal.

Höjd 7, höjd med handtag 8,5 cm.

Naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Naggar.

Antal besök: 581