BYRÅ, Malm, IKEA.

BYRÅ, Malm, IKEA.
3011315. BYRÅ, Malm, IKEA.

Sexlådig byrå i ekfanér, topp med uppfällbar spegel.
Mått: bredd 40, djup 48, höjd 123 cm.

Bruksslitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
3011315. BYRÅ, Malm, IKEA.

Antal besök: 2 886