WEEKEND BAG, Mulberry, 1900-tal.

3011307. WEEKEND BAG, Mulberry, 1900-tal.

Färg: Mole green scotchgrain.
Brickmärkt: 273447.
Hänglås finns (nyckel saknas).
Mått: ca höjd 40 cm, bredd 75 cm, djup 38 cm.

Bruksslitage, dragkedjan har på sina ställen tappat sin sömnad, ytsmutts finnes.
Axelrem saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färg: Mole green scotchgrain.
Brickmärkt: 273447.

Axelrem saknas.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 401