3011307. WEEKEND BAG, Mulberry, 1900-tal.
Färg: Mole green scotchgrain.
Brickmärkt: 273447.
Hänglås finns (nyckel saknas).
Mått: ca höjd 40 cm, bredd 75 cm, djup 38 cm.
Bruksslitage, dragkedjan har på sina ställen tappat sin sömnad, ytsmutts finnes.
Axelrem saknas.
Nycklar saknas.