HÄNGE, silver med bärnsten, Danmark 1960-tal.

301077. HÄNGE, silver med bärnsten, Danmark 1960-tal.

Hänge stearling silver, Danamark 1960-tal
Hängets längd 5 cm
Stenens diameter 2,2 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hängets längd 5 cm
Stenens diameter 2,2 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 495