RING, silver, Atelje 3 Rolf Kapland, design A.Ryd, stämplad Stockholm,1967.

301074. RING, silver, Atelje 3 Rolf Kapland, design A.Ryd, stämplad Stockholm,1967.

Ring silver med citrin.
Ringens storlek 16,5 mm
Ringens höjd 3,8 cm.

Obet bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ring silver med citrin.
Ringens storlek 16,5 mm
Ringens höjd 3,8 cm.

Obet bruksslitage.

Antal besök: 1 900