TESERVIS, 18 delar, blå vinranka, Arthur Percy, Gefle.

301071. TESERVIS, 18 delar, blå vinranka, Arthur Percy, Gefle.

6 assietter diam 22 cm, 8 koppar med fat, diam 16,5, kopp diam 11 höjd 6 cm. 4 extra fat. Flytande blått med variation i färg.

Slitage, naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, naggar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 931