PARTI BIJOUXTERIER och klockor, ca 30 delar, 1900-talet.

301004. PARTI BIJOUXTERIER och klockor, ca 30 delar, 1900-talet.

Ett tiotal örhängen i clipsmodell
Broscher, 9 halsband, 4 armband, manchettkanppar
Damarmbandsur, Monitor, diameter 0,30 mm
Pärlhalsband med lås stämplat 835
Quartz-ur, Morertime, diameter 0,28 mm
Quartz-ur, Q&Q, diameter 0,28 mm
Armbandsur, Cititzen Promaster, diameter 0,29
Amarmbandsur, Ruhla antimagnetic
Armbandsur, Nivada 3606, diameter 0,29 mm
Armbandsur utan rem, Alfa automatic 21 jewels, 0,30 mm
Armbandsur, Orion, diameter 0,30 mm
Armbandsur, Tecnos, diameter 0,24 mm, utan glas.

Bruksskick
Ur ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick
Ur ej funktionstestade.

Antal besök: 1 050