GLASFÖREMÅL, 4 delar, Gullaskruf, Bertil Vallien, Göran Wärff.

300952. GLASFÖREMÅL, 4 delar, Gullaskruf, Bertil Vallien, Göran Wärff.

Ljusstake, "Solros", Göran Wärf, Boda.
Flaska, Gullaskruf.
Skålar, 2 st, Bertil Vallien, Boda, signerade.
Höjd ca. 5-18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flaska, Gullaskruf.
Höjd ca. 5-18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 913