Motiv av putti, olja och lack på plåt, Johann Wilhelm Stockmann, Braunschweig, "W St & Co", omkring 1830, oidentifierad konstnär.

300946. Motiv av putti, olja och lack på plåt, Johann Wilhelm Stockmann, Braunschweig, "W St & Co", omkring 1830, oidentifierad konstnär.

Märkt på baksidan, W St & Co under krona, plåtens mått ca 28x23 cm
Osignerad.

Plåten med slitage och smärre bortfall av färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Osignerad.

Antal besök: 2 067