DIVERSE KERAMIK, ca 21 delar, 18/1900-tal.

300941. DIVERSE KERAMIK, ca 21 delar, 18/1900-tal.

Från Sverige, England, Japan, Tyskland samt bland annat Rosa Ljung, Bo Fajans, Elsi Bourelious, Rörstrand, Riis, Gustavsberg.

Bruksslitage, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 390