J. SNACK. efter Alexander Roslin, 2 st. gravyrer, Gustav III och Hedvig Elisabet Charlotta.

300921. J. SNACK. efter Alexander Roslin, 2 st. gravyrer, Gustav III och Hedvig Elisabet Charlotta.

ca 23 x 16 cm vardera.

Ej examinerade ur ram. Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 23 x 16 cm vardera.

Antal besök: 2 051