B. FÄLT. TRÄFIGURER, hästekipage med passagerare. Vrigstad/Ekenässjön.

300920. B. FÄLT. TRÄFIGURER, hästekipage med passagerare. Vrigstad/Ekenässjön.

Figurer i trä, vagn med hästar och "gubbar på väg till stan". Delvis bemålat.
Signerad BF samt B Fält, Ekenässjön.
Längd 43 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 43 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 088