SKÅP, 1900-tal.

300919. SKÅP, 1900-tal.

Höjd 170 cm, bredd 92,5 cm, djup 57,5 cm.

Bruksslitage, märken. Skada på ryggen.

Gör en kostnadsfri värdering!
300919. SKÅP, 1900-tal.

Antal besök: 967