KRISTALLKRONA, 6 ljuspunkter, empirestil, 1950/60-tal.

300884. KRISTALLKRONA, 6 ljuspunkter, empirestil, 1950/60-tal.

Kristalllampa i 6 våningar, med 6 ljuspunkter och 6 6 hållkare för stearinljus
Höjd till kopp ca 67 cm.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd till kopp ca 67 cm.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 414