BOKHYLLA, 2 sektioner, Bertil Fridhagen, Bodafors. 1900-talets mitt.

300876. BOKHYLLA, 2 sektioner, Bertil Fridhagen, Bodafors. 1900-talets mitt.

Längd 2x90, bredd 45, höjd 72 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 2 309