JOHN SJÖSVÄRD. "Little Boy". Olja på pannå, signerad och daterad 55.

300826. JOHN SJÖSVÄRD. "Little Boy". Olja på pannå, signerad och daterad 55.

29,5 x 29 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

29,5 x 29 cm.

Fläckar.

Antal besök: 2 131