Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
JOHN SJÖSVÄRD. "Little Boy". Olja på pannå, signerad och daterad 55.
300826. JOHN SJÖSVÄRD. "Little Boy". Olja på pannå, signerad och daterad 55.
29,5 x 29 cm.
Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
29,5 x 29 cm.
Fläckar.
Växjö Auktionskammare
1 915